تلفن: 0086 21 54715167

ایمیل sffiltech@gmail.com

همه دسته بندی ها

مسکن فیلتر تمیز کردن خودکار

صفحه اصلی> محصولات > تصفیه مایع > مسکن فیلتر تمیز کردن خودکار

4.1backwashing_automatic_filter_housing_system_bcmseries-21
4.2
4.3
4.4
سیستم مسکن فیلتر اتوماتیک شستشوی معکوس سری Bcm
سیستم مسکن فیلتر اتوماتیک شستشوی معکوس سری Bcm
سیستم مسکن فیلتر اتوماتیک شستشوی معکوس سری Bcm
سیستم مسکن فیلتر اتوماتیک شستشوی معکوس سری Bcm

سیستم مسکن فیلتر اتوماتیک شستشوی معکوس سری Bcm


توضیحات:

محفظه فیلتر شستشوی پشتی تمام اتوماتیک سری BCM”

محفظه فیلتر شستشوی تمام اتوماتیک پشت BCM برای فیلتر کردن ناخالصی ذرات سیال با جریان بالا، سرعت بالا و ویسکوزیته کم مناسب است.

محفظه فیلتر شستشوی تمام اتوماتیک پشت BCM یک محصول مکانیکی و الکتریکی با مزایای زیر است:

.طراحی معقول

.بازده فیلتراسیون بالا

.هزینه های عملیاتی کم

فیلتراسیون مداوم در فرآیند شستشوی پشت و غیره

این به طور گسترده ای در متالورژی، شیمیایی، برق، آب تزریق میدان نفتی، آب بالاست، تصفیه آب سازگار با محیط زیست و غیره استفاده می شود.

اصل کار از مسکن فیلتر شستشوی پشتی اتوماتیک BCM:

مایع فیلتر شده از ورودی به محفظه فیلتر جریان می یابد، سپس از طریق صفحه ثابت به محفظه فیلتر می رود، مایع از عنصر فیلتر داخل به بیرون جریان می یابد. سپس از خروجی مخزن فیلتر خارج می شود. ناخالصی های تولید شده از فیلتر شستشوی پشتی از خروجی فاضلاب خارج می شود.

مزایای فیلتر بک واش

1. تجهیزات فیلتر ساختار مکانیکی داخلی فناوری ثبت اختراع را اتخاذ می کند و عملکرد بک واش واقعی را تضمین می کند که می تواند ناخالصی های به دام افتاده توسط صفحه فیلتر را به طور کامل حذف کند، بدون گوشه های مرده و تضعیف شار، کارایی فیلتر بالاتر و عمر طولانی را ارائه می دهد.

2. تجهیزات فیلتر از 304، 316L 2205، MONEL و سایر صفحات فیلتر گوه ای شکل ساخته شده است. که دارای استحکام بالا، دقت بالا، مقاومت در برابر خوردگی و بالاترین دقت فیلتر 25 میکرون هستند.

3. تجهیزات فیلتر می توانند شستشوی خودکار پشت را از طریق عملکردهای بازیابی و پاسخ خود تضمین کنند و می توانند بدون مداخله دستی با نوسانات کیفیت آب ناپایدار مقابله کنند.

4. سیستم کنترل تجهیزات فیلتر حساس بوده و با دقت عمل می کند. فشار دیفرانسیل شستشوی معکوس و مقادیر تنظیم زمان را می توان به طور انعطاف پذیر با توجه به منابع مختلف آب و دقت فیلتر تنظیم کرد.

5. در حین شستشوی پشتی تجهیزات فیلتر، هر گروه از صفحات فیلتر باید به نوبت شستشو شوند. برای اطمینان از اینکه صفحه فیلتر به طور ایمن و کارآمد تمیز می شود بدون اینکه روی فیلترهای دیگر تأثیر بگذارد و به فیلتر ادامه دهید.

6. تجهیزات فیلتر از شیر دمنده پنوماتیک استفاده می کنند، بنابراین زمان شستشوی پشتی کوتاه است. مصرف آب شستشوی پشتی کم و محیط اقتصادی است.

7. تجهیزات فیلتر دارای طراحی ساختار جمع و جور و معقول، مساحت کف کوچک، نصب و حرکت انعطاف پذیر و راحت است.

8-تجهیزات فیلتر دارای قطعات آسیب پذیر اندکی هستند. مصرفی نیستند و هزینه های عملیاتی و نگهداری پایینی دارند. آنها عملکرد و مدیریت ساده ای دارند.

9. وضعیت کار تجهیزات فیلتر توسط صفحه لمسی یا صفحه دیجیتال نمایش داده می شود و تنظیمات فشار و زمان دیفرانسیل راحت و بصری است. .

چگونه کار می کند؟

هنگامی که مایع از طریق عنصر فیلتر جریان می یابد. ذرات جامد در قسمت داخلی عنصر فیلتر به دام می افتند. با افزایش آلاینده ها، فشار تفاضلی بین سمت آلوده و سمت تمیز فیلتر به تدریج افزایش می یابد. هنگامی که فشار دیفرانسیل به مقدار تنظیم شده رسید، فشارسنج دیفرانسیل پیامی ارسال می کند و محفظه فیلتر فرآیند شستشوی خودکار را آغاز می کند.

فرآیند شستشوی پشت:

1. موتور دنده بازوی شستشو را به چرخش در می آورد تا توسط شفت جک بچرخد، زاویه چرخش بازوی شستشو توسط یک سوئیچ موقعیت یابی فوتوالکتریک کنترل می شود که باعث می شود آن را با فیلتر تمیز شده تراز کند.

2. شیر تخلیه باز می شود، به طوری که فشار دیفرانسیل بین عنصر فیلتر خارج (سمت تمیز) و زهکشی آلاینده ایجاد می شود.

3. تحت عمل اختلاف فشار، مایع سمت تمیز از فیلتر تمیز شده به بیرون به داخل جریان می یابد تا فرآیند شستشوی برگشتی انجام شود، آلاینده های انباشته شده در قسمت داخلی صفحه فیلتر شسته شده و از فیلتر خارج می شود. خروج فاضلاب

4. زمان شستشوی پشتی هر عنصر فیلتر تنظیم شده است، بنابراین هنگامی که زمان شستشوی معکوس رسید، دریچه تخلیه آلودگی بسته خواهد شد و این فرآیند شستشوی معکوس عنصر فیلتر به پایان رسیده است، سپس موتور دنده بازوی شستشو را به دوباره بچرخانید، با انجام شستشوی معکوس به مجموعه فیلترهای بعدی، دریچه فاضلاب دوباره باز می شود و به همین ترتیب فرآیند شستشوی برگشتی به هر مش انجام می شود.

5. پس از اتمام تمام تمیز کردن فیلتر، بازوی شستشو تحت کنترل سوئیچ فوتوالکتریک به موقعیت اولیه باز می گردد، که به معنای پایان چرخه شستشوی پشتی است.

6. از آنجا که شستشوی پشتی به نوبه خود برای مجموعه ای از فیلترها اتفاق می افتد، بنابراین در طول فرآیند فیلتر می تواند حالت فیلتراسیون سیال مداوم را حفظ کند.

فرآیند شستشو را تنظیم کنید:

1. تنظیم فشار دیفرانسیل: فیلتر دارای گیج فشار دیفرانسیل است که برای تنظیم فشار دیفرانسیل فیلتر استفاده می شود.

2. تنظیم زمان: جعبه کنترل دارای دستگاه تنظیم زمان است که می تواند برای تنظیم چرخه فرآیند شستشو با توجه به نیاز کاربر استفاده شود. تنظیم فشار دیفرانسیل و تنظیم زمان فرآیند پیکربندی خودکار شستشوی پشتی هستند، این دو تنظیم به طور همزمان وجود دارند، در حالی که تنظیم فشار مقدم است.

3. شروع دستی: علاوه بر تنظیم فشار دیفرانسیل و تنظیم زمان فرآیند شستشوی خودکار پشتی. همچنین کلید TEST برای شروع دستی فرآیند وجود دارد که برای رفع اشکال و نگهداری استفاده می شود.

4. سیستم کنترل تجهیزات فیلتر حساس و دقیق عمل می کند و می تواند به طور انعطاف پذیر فشار دیفرانسیل و مقدار تنظیم زمان شستشوی پشتی را بر اساس آب و دقت فیلتر مختلف تنظیم کند.

5- هنگام فرآیند شستشوی پشت ، هر رگ فیلتر به نوبت انجام می شود. که از ایمنی صفحه نمایش فیلتر ، تمیز کردن کارآمد اطمینان می بخشد ، در حالی که سایر فیلترها تحت تأثیر قرار نمی گیرند و همچنان فیلتر می شوند.

6. تجهیزات فیلتر برای قطعات فیلترشی دارای قطعات کمتری هستند و هیچ نوع مواد مصرفی با هزینه های کم کارکرد و نگهداری و بهره برداری و مدیریت آسان ندارند.

7. تجهیزات فیلتر به صورت کم حجم و معقول طراحی شده اند که انعطاف پذیر و مناسب برای نصب و جابجایی است.

8. تجهیزات تصفیه از دریچه تخلیه پنوماتیک استفاده می کند ، با مدت زمان کوتاهی از روند شستشوی پشت ، مصرف کمتر آب ، حفاظت از محیط زیست و اقتصادی.

9. حالت کار تجهیزات تصفیه توسط صفحه لمسی نمایش داده می شود و فشار دیفرانسیل و تنظیم زمان برای مشاهده مناسب است.

مشخصات
مدل اصلی فیلتر BCM400 BCM500 BCM600 BCM800 BCM1000 BCM1200
منطقه فیلتر (m2) 1.56 2.64 4.05 5.91 10.45 15.72
تعداد عناصر فیلتر 10 18 26 33 49 64
جلد (L) 130 200 296 610 895 1695
اندازه ورودی و خروجی DN150 DH200 DH250 DH350 DH400 DH500
اندازه خروجی تخلیه DN40 DN65 DN65 DN80 DN80 DN80
مایع قابل استفاده جریان بالا، سرعت بالا، ویسکوزیته کم (100mPas) جرم ناخالصی < 1000ppm)
دقت فیلترینگ 50-2000μm
رتبه بندی فشار طراحی استاندارد 1.0MPa بالاتر را می توان سفارشی کرد
درجه حرارت طراحی 0-200C (بسته به مهر و موم)
تمیز کردن فشار دیفرانسیل 50-100KPa (تعیین شده توسط ویسکوزیته مایع)
ابزار فشار دیفرانسیل سوئیچ فشار دیفرانسیل / فرستنده فشار / فرستنده فشار دیفرانسیل
استاندارد اتصال ورودی و خروجی فلنج. HG20592-2009 (طراحی استاندارد) HG20615-2009 (سازگار با ANSI B16.5): ON11851 اتصال رزوه گرد
سری عناصر فیلتر MS
مواد خیس شده پوسته 304/316L/CS
جنس بازوی چرخشی شستشوی معکوس 304 / 316L
مواد آب بندی پوسته NBR/EPDM/VITON/لاستیک سیلیکون/لاستیک سیلیکونی با روکش FEP
تیپ مواد آب بندی المنت فیلتر NBR/EPDM/VITON/لاستیک سیلیکون/لاستیک سیلیکونی با روکش FEP
مواد آب بندی میله پیستون NBR/PU /VITON
شیر تخلیه و تخلیه سرباره دریچه توپی پنوماتیکی تمام سوراخ 304/316 تک کاره یا دو اثره
الزامات تامین آب و برق 220V AC 0.4-0.6MPa هوای فشرده خشک تمیز برای سیستم کنترل
کاربرد

نمک زدایی آب دریا، آب خنک کننده در گردش و آب تزریق مجدد میدان نفتی، آب بالاست برای کشتی، آب استفاده مجدد از دیگ بخار، فیلتراسیون فوق العاده، فیلتراسیون اسمز معکوس، پیش تصفیه تعویض یونی، فیلتر نازل کاغذ. 4. سیستم کنترل تجهیزات فیلتر حساس و دقیق است. عملکرد، و می تواند به طور انعطاف پذیر فشار دیفرانسیل و مقدار تنظیم زمان شستشوی پشتی را بر اساس دقت آب و فیلتر مختلف تنظیم کند.

درخواست

دسته بندی های داغ