تلفن: 0086 21 54715167

ایمیل sffiltech@gmail.com

همه دسته بندی ها

عامل

صفحه اصلی> به ما بپیوند > عامل

ما چه خدمتی می توانیم انجام بدهیم

اکنون ، Sffiltech دارای نیروی فنی فراوان ، سیستم پردازش عالی و خدمات پس از فروش صدا است. با آموختن از فن آوری پیشرفته داخلی و خارجی ، ما با تقاضای بازار ترکیب می شویم و مزیت های خود را برای توسعه کیسه های فیلتر جدید مانند کیسه های فیلتر ستارگان ، قفس های فیلترشکن ستاره ، کیسه های فیلترشکن ویژه و غیره به طور مداوم در اختیار شما قرار می دهیم. اینها به طور گسترده در انواع کیسه های خانه مانند صنعت سیمان مورد استفاده قرار می گیرد. قابل استفاده در صنایع معدن ، سنگ آهک ، سیمان ، آهن و فولاد ، تحویل آلومینا ، آلومینیوم الکترولیتی ، تولید فلزات غیر آهنی ، فرآوری چوب ، فرآوری مواد غذایی و صنایع داروسازی. گاز کم اکسیداسیون از دیگ بخار زغال سنگ ، سوزاندن زباله ، ذوب فلز و صنایع شیمیایی ، آسفالت ، تولید فلزات غیر آهنی ، سرامیک ، صنایع شیشه ای ، کیلین در کارخانه های سیمان و کوره انفجار در کارخانه فولاد ، گاز خورنده مانند مواد شیمیایی ، فلز ذوب ، صنایع سوزاندن زباله ، دیگ بخار سیمان و دیگ بخار زغال سنگ ، گاز خورنده بالا و درجه حرارت بالا مانند صنایع شیمیایی ، دیگ بخار زغال سنگ ، صنعت سوزاندن زباله و تولید فلزات غیر آهنی. ما با صداقت و صداقت از مشتری قدیمی استقبال می کنیم. با هدف کاوش در بازار جدید بر روی کیفیت کیفیت.

بازار جهانی

شرکت شانگهای sffiltech. ، ltd. (شانگهای کارخانه فیلتر کیف ، با مسئولیت محدود) برای بیش از 10 سال در این زمینه کیسه فیلتر بود. با بیش از 20 سال تجربه کارخانه و تجربه صادرات ، ما در این سال ها همیشه در انتخاب بهترین منابع خارجی هستیم. SFFiltech همچنین به یک مارک معروف در اینترنت تبدیل می شود.

Sffiltech از سال 2006 تا به امروز در Filtech شرکت می کند و سایر نمایشگاه های تصفیه مربوطه ، ما در تلاش هستیم بهترین کیف کیف فیلتر ، قفس فیلتر و فیلترهای مرتبط را برای همه شریک زندگی بلند مدت خود ارائه دهیم.

شما می توانید تمام داده های صادرات را از داده های سفارشی صادراتی ما دریافت کنید ، با بیش از 20 صفحه لیست صادرات ، صادرات به بیش از 50 کشور و تقریباً هر روز سفارش داشته باشید ، حتی 8 سفارش در یک روز ، Sffiltech در بین افراد خارجی محبوب و پرطرفدار است.

هدف ما کمک به همه خارجی ها برای یافتن فیلترهای مناسب در چین و 100٪ مسئولیت هر سفارش برای مشتریان همکار ما است.

بگذارید در کنار هم برای محیط زیست بهتر دنیا باشیم. در آینده بهتر و بهتر خواهیم بود.

بیش از 50 کشور و منطقه صادر کننده

محصولات به بیش از 50 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه شده است

با ما همکاری کنید
به ما بپیوند

دسته بندی های داغ