تلفن: 0086 21 54715167

ایمیل sffiltech@gmail.com

همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

صفحه اصلی> اخبار و وبلاگ > اخبار صنعت

چندین نکته کلیدی که باید در انتخاب کیسه پارچه ای گرد و غبار کنترل شود

زمان: 2023-06-28 بازدید : 13

در فیلتر کیسه ای، گرد و غبار به سطح کیسه فیلتر چسبیده است. هنگامی که گاز گرد و غبار از غبارگیر عبور می کند، گرد و غبار روی سطح کیسه فیلتر مسدود می شود و گاز تمیز از طریق مواد فیلتر وارد کیسه فیلتر می شود. قفس در کیسه فیلتر برای حمایت از کیسه فیلتر، جلوگیری از فرو ریختن کیسه فیلتر و کمک به تمیز کردن و توزیع مجدد کیک فیلتر استفاده می شود. پارچه و طراحی کیسه حذف گرد و غبار باید فیلتراسیون کارآمد، حذف آسان گرد و غبار و دوام باشد. انتخاب کیسه پارچه ای گرد و غبار از اهمیت بیشتری برخوردار است که به طور مستقیم بر اثر حذف گرد و غبار تأثیر می گذارد. انتخاب کیسه گرد و غبار عمدتاً از جنبه های دمای گاز، رطوبت، خواص شیمیایی جزر و مد، اندازه ذرات، غلظت گرد و غبار، سرعت باد، حالت حذف گرد و غبار و غیره است.

در فرآیند حذف گرد و غبار، عموماً اعتقاد بر این است که وقتی گرد و غبار به وسط کیسه گرد و غبار دمیده می شود، وسط کیسه گرد و غبار منقبض می شود تا منقبض شود تا اثر حذف گرد و غبار حاصل شود. در واقع، در فرآیند دمیدن و مشاهده در آزمایشگاه اسیلوگرام، کیفیت هوای پالس به کیسه گرد و غبار هجوم می‌آورد و باعث می‌شود کیسه گرد و غبار به سرعت از بالا به پایین ارتعاش کند و کیسه گرد و غبار لایه گرد و غبار در زیر دمیده شود. لرزش و فشار هنگامی که بیش از حد بالا باشد، دامنه بیش از حد زیاد است، در نتیجه گرد و غبار پرواز می کند و منجر به دو نوع جذب می شود. خوب است فشار تزریق با دامنه مناسب بلوک و پراکنده شود.

جمع کننده گرد و غبار پالس کیسه ای طولانی فشار کم در مقیاس بزرگ یک جمع کننده گرد و غبار با راندمان بالا نوع خشک است. این یک تاسیسات حذف گرد و غبار است که از عناصر فیلتر کیسه ای ساخته شده از پارچه الیافی برای جذب ذرات جامد در گاز غبارآلود استفاده می کند. اصل عمل آن این است که وقتی ذرات گرد و غبار از فیبر پارچه فیلتر عبور می کنند، به دلیل برخورد نیروی اینرسی با الیاف فیلتر از بین می روند. فیبر ذرات ریز گرد و غبار تحت تأثیر مولکول های گاز قرار می گیرند و هر از گاهی جهت حرکت خود را تغییر می دهند. از آنجا که شکاف بین الیاف کوچکتر از مسیر آزاد حرکت براونی مولکول های گاز است، ذرات غبار با الیاف برخورد کرده و از هم جدا می شوند. فرآیند کار آن مربوط به روش بافت مواد فیلتر، چگالی فیبر، انتشار گرد و غبار، اینرسی، محافظ، گرانش و عمل الکترواستاتیک و روش حذف خاکستر آن است. مواد پارچه فیلتر کلید فیلتر کیسه ای است. علاوه بر چگالی خاص و نفوذپذیری هوا، کیسه با دمای بالا باید مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت حرارتی و استحکام مکانیکی بالا نیز داشته باشد.

دسته بندی های داغ