تلفن: 0086 21 54715167

ایمیل sffiltech@gmail.com

همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

صفحه اصلی> اخبار و وبلاگ > اخبار صنعت

فیلتر هوا با راندمان بالا U15 چیست؟

زمان: 2023-07-05 بازدید : 19

فیلتر هوای با راندمان بالا U15، همچنین به عنوان فیلتر هوا با راندمان بالا U15 یا فیلتر فوق العاده با راندمان غیر پارتیشن U15 شناخته می شود، عمدتا در انتهای اتاق تمیز استفاده می شود. مواد مورد استفاده مواد فیلتر وارداتی یا تجهیزات تصفیه محلی است. راندمان فیلتر با راندمان بالا U15 می تواند ذرات 0.1um را برای کنترل ذرات بزرگتر از 0.1um در اتاق تمیز فیلتر کند.

فیلتر هوا با راندمان بالا U15 از کاغذ فیبر شیشه ای بسیار ریز و مواد دیگر ساخته شده است که از چسب ذوب داغ به عنوان جداکننده استفاده می کند و با یک قاب فلزی ترکیب می شود. با مزایای طول عمر طولانی و نصب آسان، طراحی فیلترهای هوا با راندمان فوق العاده بالا بر اساس اصول مهندسی و مدیریت علمی است. طول عمر آنها می تواند به چندین سال یا بیشتر برسد و تعویض فیلترها نیز بسیار ساده است. در هنگام استفاده، به سادگی فیلتر را جدا کرده و صفحه فیلتر را تعویض کنید.

فیلتر هوای فوق کارآمد U15 دارای مقاومت کم و ظرفیت گرد و غبار زیاد است و به طور گسترده در اتاق های تمیز صنعتی مانند نیمه هادی ها، الکترونیک، نمایشگرهای صفحه تخت، ماشین آلات دقیق، پوشش سطح، هوافضا و غیره برای اطمینان از عملکرد طبیعی فرآیندهای تولید استفاده می شود. و بازده محصول را بهبود بخشد. مورد استفاده در داروسازی، پزشکی، غذا و نوشیدنی، مهندسی زیستی، دامپروری آزمایشی و سایر اتاق های تمیز بیولوژیکی، محیطی استریل ایجاد می کند.

دسته بندی های داغ